ZIPRO - IT'S TIME!

WITAJ W ŚWIECIE ZIPRO!

Dzięki nam w łatwy sposób, w domowych warunkach i na własnych zasadach zadbasz o swoje zdrowie poprzez codzienną aktywność sportową. Dostarczamy Ci najlepszej jakości sprzęt oraz zestawy treningów. Ty sam decydujesz kiedy i w jaki sposób chcesz trenować!

Twoja siłownia jest bliżej niż myślisz.
Jest zawsze tam gdzie jej potrzebujesz.
JEST W TWOIM DOMU!

Nasz sprzęt jest Twoim wsparciem w realizacji swoich sportowych celów. Bez względu jaką powierzchnią dysponujesz w swoim domu, z naszym sprzętem zawsze stworzysz przestrzeń, która Ci w tym pomoże. Bogata oferta rowerków, bieżni czy orbitreków pozwoli Ci na codzień pracować nad wymarzonymi efektami a drobne akcesoria treningowe urozmaicą trening.

"Stworzyliśmy dla Ciebie

ZIPRO TEAM"

ZIPRO to nie tylko najwyższej klasy SPRZĘT SPORTOWY, to wiedza i doświadczenie w Twojej drodze do sukcesu.

Stworzyliśmy dla Ciebie ZIPRO TEAM, który wspiera naszą SPOŁECZNOŚĆ. To specjalnie wyselekcjonowana ekipa profesjonalnych trenerów, dla których nie istnieje słowo "rutyna".

To mistrzowie w swoich dziedzinach, wyjątkowi, ambitni – zawsze przy Tobie.

Na jej czele stoi była Mistrzyni Świata UFC - Joanna Jędrzejczyk. Wraz z całym Teamem dostarczać Ci będzie codziennej motywacji w postaci filmów i planów treningowych, które z łatwością zrealizujesz w swojej domowej siłowni. Oni wszyscy bedą zawsze służyć Ci radą i pomocą.

"Sportowa społeczność

ludzi takich jak Ty"

Nasza platforma to SPORTOWA SPOŁECZNOŚĆ ludzi takich jak Ty. To także pobudzająca do działania muzyka, wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i well-being nie tylko dla Twojego ciała, ale i ducha.

Jedyne co teraz musisz zrobić to dołączyć do naszej SPOŁECZNOŚCI na INSTAGRAMIE lub YOUTUBE i zacząć naszą przygodę już dziś!

Jesteś gotowy?

ZIPRO it's time