INFORMACJE O NAS

WARTO WYBRAĆ ZIPRO

Chcesz wzmocnić mięśnie, zbudować lub polepszyć kondycję i zwiększyć wydolność swojego organizmu? Planujesz zgubić zbędne kilogramy, poprawić wygląd swojej sylwetki?

Twoje samopoczucie i samoocena będą lepsze, zyskasz też więcej pewności siebie. Wybierz ZIPRO i ciesz się szybko zauważalnymi efektami!

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

DOMOWA
SIŁOWNIA

W obecnym trybie życia niełatwo znaleźć czas, żeby regularnie trenować na siłowni. Nie rezygnuj z aktywności i ćwicz w domu! Nasza oferta powstała z myślą o Tobie. Dajemy Ci możliwość prowadzenia wydajnego treningu w komfortowych warunkach swojego domu. Trenuj kiedy chcesz i jak chcesz!

Masz ochotę pobiegać albo pojeździć na rowerze? Interesujesz się innym sportem? A może po prostu chcesz zażyć trochę ruchu? Sprawdź ofertę ZIPRO i wybierz z niej coś dla siebie. Nasza tradycja i doświadczenie sięgają roku 2009. Nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy asortyment marki. Szukamy coraz lepszych rozwiązań dla kompleksowego wyposażenia domowej siłowni.

Naszym priorytetem od zawsze była pomoc w osiąganiu coraz lepszej sylwetki oraz poprawie kondycji i ogólnego stanu zdrowia. Od początków istnienia dla sprzętu ZIPRO najważniejsza jest jakość i funkcjonalność. Projektujemy rowery, orbitreki, bieżnie i akcesoria, które muszą być niezawodne oraz bezdyskusyjnie zapewniać wygodę i skuteczność ćwiczeń.  

Nie zapominamy o Twoim bezpieczeństwie. Wykorzystywane przez nas procesy technologiczne i stosowanie wysokiej jakości materiałów zapewniają pełne bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Oznaczenie CE potwierdza, że rowery, bieżnie i orbitreki ZIPRO spełniają wymagania dyrektyw związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia oraz ochroną środowiska.

WYBIERZ NAJLEPSZY

SPRZĘT DLA CIEBIE

Wiemy, że masz własne potrzeby i cele treningowe oraz plany ich indywidualnej realizacji. Oferujemy Ci sprzęt, który dopasujesz do siebie i swoich oczekiwań.

  Od niewielkich gabarytowo urządzeń, idealnych do prostego i systematycznego treningu cardio, po sprzęt dla wymagających. Każdy z nich jest przystosowany do ograniczonej przestrzeni Twojego mieszkania i ma możliwość regulacji ustawień, co gwarantuje Ci wygodę i skuteczność treningów.
Z ZIPRO trening będzie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Ćwicz w domu, bez poświęcania czasu na dojazd i powrót z siłowni. Nie organizuj opieki dla dzieci, bo przecież nigdzie nie wychodzisz. Biegnij, jedź na rowerze albo orbitreku i oglądaj jednocześnie swój ulubiony serial. Trenuj niezależnie od pory dnia, roku czy pogody i bez obaw o stan jakości powietrza.