INFORMACJE O NAS

WARTO WYBRAĆ ZIPRO

Precyzyjne wykonanie, nowoczesny design oraz łatwa dostępność, to podstawowe zasady, którymi kieruje się zespół ZIPRO. Tworząc produkty chcemy dostarczyć naszym klientom możliwie najlepsze rozwiązanie, które pozwoli na prowadzenie kompleksowych treningów i osiąganie wyznaczonych celów. Nie musisz tracić czasu na dojazdy na siłownię, czy rezygnować z aktywności ze względu na pogodę. Z nami ćwiczysz kiedy tylko masz na to ochotę!

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

DOMOWA
SIŁOWNIA

Na rynku fitness działamy od ponad 10 lat. Przez cały ten czas nieustannie rozwijamy się i udoskonalamy oferowany asortyment. Podczas projektowania i produkcji urządzeń szukamy coraz lepszych rozwiązań technicznych, a także przykładamy sporą wagę do designu. Dzięki takiemu połączeniu, nasz sprzęt nie tylko spełnia oczekiwania pod względem sportowym, ale również doskonale wpisuje się w wystrój pomieszczeń pozwalając na stylowe urządzenie domowej siłowni.

Obecny tryb życia, w którym często brakuje nam czasu, nie sprzyja prowadzeniu regularnej aktywności fizycznej. Dojazdy na treningi, czy przepełnione siłownie mogą skutecznie odstraszyć od pracy nad swoim ciałem. Lecz ćwiczenia, to nie tylko ładny wygląd, ale także dobre samopoczucie i przede wszystkim zdrowie, dlatego nie powinniśmy tak łatwo z tego rezygnować. Ćwicz z ZIPRO w domu!

Nasza oferta powstała z myślą o Tobie. Dajemy Ci możliwość prowadzenia wydajnego treningu w komfortowych warunkach swojego domu, kiedy chcesz i jak chcesz! Niezależnie od tego, czy masz ochotę pojeździć na rowerze, pobiegać, spalić kalorie na orbitreku, czy zbudować imponującą muskulaturę, oferta ZIPRO zawiera szeroką paletę produktów, która umożliwi Ci to wszystko.

Nie zapominamy również o Twoim bezpieczeństwie. Wykorzystywane przez nas procesy technologiczne i stosowanie wysokiej jakości materiałów zapewniają pełne bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Oznaczenie CE potwierdza, że rowery, bieżnie i orbitreki ZIPRO spełniają wymagania dyrektyw związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia oraz ochroną środowiska.

WYBIERZ NAJLEPSZY

SPRZĘT DLA CIEBIE

Opierając się na bogatym doświadczeniu rozumiemy indywidualne potrzeby klientów, dlatego stale rozszerzamy swoją ofertę tak, aby idealnie dopasować się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy sprzęt zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, dzięki czemu towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie ich rozwoju, prowadząc do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę że wygospodarowanie powierzchni pod domową siłownię jest niejednokrotnie bardzo trudne. Dlatego właśnie nasze produkty są mobilne, składane i przede wszystkim zaprojektowane w taki sposób, aby zajmowały możliwie najmniej miejsca i mogły z powodzeniem być używane nawet w niewielkim mieszkaniu, czy biurze.
Dzięki ZIPRO urządzanie domowej siłowni stało się niezwykle proste. Wystarczy wybrać swoje idealne urządzenie i już można cieszyć się treningiem. Korzystaj z bieżni, rowerka, czy orbitreka jednocześnie oglądając swój ulubiony serial. Z ZIPRO trenujesz niezależnie od pory dnia, roku czy pogody i bez obaw o stan jakości powietrza.