Z nami każdego dnia podnosisz sobie poprzeczkę, czerpiąc radość ze sportu i swoich kolejnych sukcesów.


Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy naszą platformę treningową będącą Twoim wsparciem i motywacją w codziennych ćwiczeniach w zaciszu domowej siłowni. Dzięki naszemu ZIPRO TEAM podpowiemy Ci jak wykorzystać sprzęt ZIPRO podczas treningu.


NASZE TRENINGI SĄ DYNAMICZNE,


mają na celu motywować Cię do podnoszenia sobie wyżej poprzeczki, pokonywać własną słabość, ale przede wszystkim są dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki spersonalizowanemu contentowi pomogą Ci osiągnąć to, co sam sobie założyłeś.


SAM DECYDUJESZ CO ĆWICZYSZ!


Wybierz taki trening, którego w danym momencie potrzebujesz, dzięki dostępności szeregu ćwiczeń w zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Poznaj nie tylko jego przebieg, ale także technikę, która stanowi podstawę do oczekiwanych efektów. Dzięki pasji i energii ZIPRO TEAM, każdy trening to nowe przeżycie, które na cały dzień buduje w nas pozytywny vibe.

WYBIERZ KATEGORIĘ TRENINGU ...i zaczynamy!NASZ PROJEKT TO TAKŻE MUZYKA,


która daje power! Staje się ona nie tylko częścią treningu, ale także nieodłącznym elementem codziennych aktywności. Muzyka i energia płynąca od ZIPRO TEAM to czynniki wyróżniające nasz projekt na tle innych.


Naszą muzykę znajdziesz na naszym profilu na SPOTIFY.